Česká mutace Německá verze
headerphoto

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Zámečnická pohotovost Praha 2 Zámečnická pohotovost Praha 3 Zámečnická pohotovost Praha 4 Zámečnická pohotovost Praha 5 Zámečnická pohotovost Praha 1

Ztratili jste klíče od bytu nebo auta? Zabouchli jste si dveře nebo se Vám zlomil klíč v zámku? V té chvíli je nejlepší řešení objednat si rychlý pohotovostní zámečnický servis, který v Praze provozuje zámečnická pohotovost Praha. Ta je nonstop připravena k Vám vyslat svého zkušeného technika, který rychle přijede, umí si poradit s každým typem dveří i zámků (včetně bezpečnostních) a problém co nejdříve vyřeší. Zámečnická pohotovost Praha je připravena, kromě jiného, pomoci vám s následujícím: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha. Zámečnická pohotovost Praha vám ochotně a hlavně bez dlouhého čekání vyřeší jakýkoliv problém s dveřmi či zámkem.

Zámečnická pohotovost Praha – nepřetržitá provozní doba

Zámečnická pohotovost Praha poskytuje pohotovostní zámečnické služby nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Pokud budete potřebovat vyřešit Zabouchnuté klíče, nouzové otevření auta ani otevírání dveří bytu, můžete volat zámečnickou pohotovost Praha ve dne i noci, o víkendech i o svátcích a budete mít jistotu rychle pomoci. Její technici k Vám dorazí co nejrychleji, opraví porouchaný zámek, otevřou zabouchnuté dveře nebo vaše auto. Záleží jen na tom, co budete v danou chvíli potřebovat.

.

Zámečnická pohotovost Praha – dojezd do 60 minut

Čas hraje v situaci porouchaného zámku či zabouchnutých dveří důležitou roli a to bere zámečnická pohotovost Praha v potaz. Proto nabízí rychlý zámečnický servis a garantuje dojezd svého pohotovostního technika po celé Praze až ke klientovi do 60 minut od převzetí a potvrzení objednávky. Všechno potřebné nářadí i materiály, včetně bezpečnostních klíčů, vložek a kování má vždy s sebou a poradí si s každým zámečnickým problémem! Zámečnická pohotovost Praha garantuje 30% slevu na pohotovostní dojezd technika v případě, že dojezd překročí limit 60 minut.

.

Zámečnická pohotovost Praha – nouzové otevírání dveří a zámků

Zabouchnuté dveře? Zamčený zámek? Zalomený klíč nebo cizí předmět v zámku? Ztracené klíče od auta? Rozbité dveře, kování či zámek po pokusu o vloupání? Zámečnická pohotovost Praha Váš problém s nouzovým otevřením dveří vyřeší! Nouzové otevírání dveří aut ani nouzové otevírání dveří bytu včetně nouzového otevírání zámků není pro zámečnickou pohotovost Praha sebemenší problém.

.

Zámečnická pohotovost Praha – dlouholeté zkušenosti a profesionalita

Zámečnická pohotovost si váží každého zákazníka, který se na ní obrátí a ví, že seriózní přístup, solidní a kvalitní práce se vyplácejí. Za více než 16 let praxe v oboru zámečnictví získala potřebné zkušenosti a vysokou profesionalitu. Může Vám garantovat otevření dveří nebo auta bez jediného škrábnutí a na provedenou práci poskytuje záruku. Zámečnická pohotovost Praha nabízí nejen pohotovostní a href="http://www.pohotovost-zamecnicka.cz/zamecnicky-servis">zámečnický servis, ale také různé jiné zámečnické práce, pracuje s nejmodernějšími bezpečnostními zámky, vložkami, systémy i kováním, její zámečníci odvádějí vždy poctivou řemeslnou práci.


Letní sezóna a slevy

Začíná nám letní sezóna, prázdniny a my jsme proto pro vás připravili velmi zajímavé ceny. Stačí se kouknout na náš ceník.

Nový web!

Zprovoznili jsme pro vás nové webové stránky, na kterých si můžete on-line rezervovat termíny pro váš pobyt a prohlédnou fotografie z okolí nebo přímo z apartmánů.