Česká mutace Německá verze
headerphoto

Naši partneři

Podlahy Praha

podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám spolehlivě dodá a následně i položí jakoukoliv podlahovou krytinu, kterou si zvolíte. Mimo pokládku vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Zámečnická pohotovost Praha poskytuje pohotovostní zámečnické služby nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Pokud budete potřebovat vyřešit Zabouchnuté klíče, nouzové otevření auta ani otevírání dveří bytu, můžete volat zámečnickou pohotovost Praha ve dne i noci, o víkendech i o svátcích a budete mít jistotu rychle pomoci. Její technici k Vám dorazí co nejrychleji, opraví porouchaný zámek, otevřou zabouchnuté dveře nebo vaše auto. Záleží jen na tom, co budete v danou chvíli potřebovat. .

 

Deratizace Praha

Deratizace Praha Firma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 


Letní sezóna a slevy

Začíná nám letní sezóna, prázdniny a my jsme proto pro vás připravili velmi zajímavé ceny. Stačí se kouknout na náš ceník.

Nový web!

Zprovoznili jsme pro vás nové webové stránky, na kterých si můžete on-line rezervovat termíny pro váš pobyt a prohlédnou fotografie z okolí nebo přímo z apartmánů.